NKV D1

D4-jeugd BK dames

4e in poule D4-jeugd BK dames - Zaal - D-D4-01 - 71280
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 maart
8
BMC D1
13
Quick Up D1
11
Heumen D1
2
Eendracht D1
Zaterdag 9 maart
7
Eendracht D1
13
Quick Up D1
20
Klimop (A) D1
2
BMC D1
2
NKV D1
18
Heumen D1

Wedstrijdschema

NKV D1
BMC D1
Thuis
23-03-2019 09:20
De Hongerman Veld 1
Nr. 4359
Scheidsrechters: Daan Driessen

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DOT (O) D166004727012
2.NKV D16303444006
3.PSV/lifovragen.nl D16114334603
4.DKB D16114324303
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DKB D100000000
2.DSC D300000000
3.NKV D100000000
4.Rust Roest D200000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Heumen D1972013048016
2.Quick Up D1870111080014
3.Klimop (A) D185219645012
4.NKV D193066311006
5.Eendracht D18017327001
6.BMC D180174712501

Trainingen

di
17:30
-
18:30
De Hongerman NKV (C)
do
17:00
-
18:00
De Hongerman NKV (C)
Volledig schema

Team resultaten

DKBDOTNKVPSV
DKB D18 - 97 - 55 - 8
DOT (O) D15 - 310 - 88 - 3
NKV D110 - 32 - 79 - 6
PSV/lifovragen.nl D16 - 63 - 87 - 10

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "D4-jeugd BK dames - Veld - D-066 - 72234".

BMCEenHeuKliNKVQui
BMC D10 - 247 - 1911 - 168 - 13
Eendracht D16 - 64 - 90 - 90 - 27 - 13
Heumen D116 - 411 - 28 - 818 - 3
Klimop (A) D120 - 29 - 911 - 47 - 12
NKV D19 - 52 - 183 - 1317 - 20
Quick Up D111 - 911 - 816 - 1714 - 7