NKV C1

C-jeugd 2e klasse

1e in poule C-jeugd 2e klasse - Veld - C-018 - 69726
6e in poule C-jeugd 2e klasse - Veld - C2-GB - 69211
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 20 april
4
SKF C2
7
SDO (V) C1
3
Animo C1
4
DOT (O) C1
3
Rust Roest C1
11
DSC C2
Zaterdag 13 april
11
Animo C1
3
DSC C2
12
SKF C2
9
Rust Roest C1
5
NKV C1
11
SDO (V) C1

Wedstrijdschema

DSC C2
NKV C1
Uit
11-05-2019 13:15
Nr. 31452
Sportcomplex Eindhoven-Noord 2K40
DOT/Klaverblad Verze DOT (O) C1
NKV C1
Uit
18-05-2019 11:00
Nr. 31311
De Rusheuvel 1bK40
NKV C1
Animo C1
Thuis
25-05-2019 12:30
Wettenseind 3aK40
Nr. 31353
Scheidsrechters: Roel van Mulken
NKV C1
Rust Roest C1
Thuis
01-06-2019 12:00
Wettenseind 2aK40
Nr. 31355
Scheidsrechters: Dennis van Kemenade
SKF C2
NKV C1
Uit
15-06-2019 13:00
Nr. 31476
Sportpark De Groene Velden 2aK40

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Animo C114131014178027
2.SDO (V) C114101315899021
3.DKB C11491413498019
4.DOT (O) C114905168103018
5.NKV C114617118129013
6.DSC C21440108112408
7.Rust Roest C114301110315206
8.PSV/lifovragen.nl C11400146018000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.NKV C166008718012
2.PSV/lifovragen.nl C16303403306
3.Klimop (A) C16204226004
4.DKB C26105195702
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SDO (V) C1220018904
2.Animo C1210114702
3.DOT (O) C111004302
4.SKF C22101161602
5.DSC C22101141402
6.NKV C1100151100
7.Rust Roest C12002122300

Team nieuws

Veldsink Advies nieuwe sponsor van NKV C1

Woensdag 16 januari

Met Veldsink Advies, actief op het gebied van financieel advies in hypotheken, verzekeringen en pensioenen heeft NKV C1 een prominente Nuenense sponsor gevonden voor haar wedstrijdkleding.

Lees meer
Toon al het nieuws

Training

dinsdag en donderdag 18.30 - 19.30 uur (VELD 2)

Team resultaten

AniDKBDOTDSCNKVPSVRusSDO
Animo C17 - 312 - 88 - 611 - 813 - 119 - 511 - 6
DKB C16 - 610 - 98 - 314 - 415 - 311 - 78 - 13
DOT (O) C17 - 89 - 513 - 68 - 914 - 617 - 613 - 9
DSC C26 - 76 - 103 - 175 - 107 - 56 - 78 - 10
NKV C15 - 810 - 119 - 135 - 1015 - 713 - 127 - 7
PSV/lifovragen.nl C16 - 110 - 142 - 225 - 66 - 114 - 86 - 10
Rust Roest C19 - 135 - 98 - 106 - 95 - 713 - 56 - 13
SDO (V) C12 - 716 - 1010 - 813 - 012 - 521 - 416 - 6
DKBKliNKVPSV
DKB C25 - 64 - 193 - 2
Klimop (A) C15 - 21 - 134 - 10
NKV C119 - 217 - 211 - 7
PSV/lifovragen.nl C16 - 313 - 42 - 8
AniDOTDSCNKVRusSDOSKF
Animo C13 - 411 - 3
DOT (O) C1
DSC C2
NKV C15 - 11
Rust Roest C13 - 11
SDO (V) C1
SKF C212 - 94 - 7