NKV C1

C-jeugd 2e klasse

5e in poule C-jeugd 2e klasse - Zaal - C2E - 69541
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 februari
12
SDO (V) C1
5
NKV C1
6
DKB C1
6
Animo C1
6
DSC C2
7
Rust Roest C1
14
DOT (O) C1
6
PSV/lifovragen.nl C1
Zaterdag 9 februari
5
NKV C1
8
Animo C1
6
DSC C2
10
DKB C1
10
SDO (V) C1
8
DOT (O) C1
13
Rust Roest C1
5
PSV/lifovragen.nl C1

Wedstrijdschema

NKV C1
DSC C2
Thuis
09-03-2019 10:40
De Hongerman Veld 1
Nr. 30424
Scheidsrechters: Koen van Diepen
DKB C1
NKV C1
Uit
16-03-2019 11:10
Nr. 30396
Naestenbest (zaal) Hal A
NKV C1
Rust Roest C1
Thuis
23-03-2019 11:15
De Hongerman Veld 1
Nr. 30319
Scheidsrechters: Dennis van Kemenade
PSV /lifovragen.nl C1
NKV C1
Uit
30-03-2019 10:00
Nr. 30324
Sporthal Frits Philips Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Animo C1109109654019
2.DKB C1107129372015
3.SDO (V) C11061310979013
4.DOT (O) C11060412475012
5.NKV C110415858709
6.DSC C210307628206
7.Rust Roest C1103076810306
8.PSV/lifovragen.nl C11000104713200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.NKV C166008718012
2.PSV/lifovragen.nl C16303403306
3.Klimop (A) C16204226004
4.DKB C26105195702

Team nieuws

Veldsink Advies nieuwe sponsor van NKV C1

Woensdag 16 januari

Met Veldsink Advies, actief op het gebied van financieel advies in hypotheken, verzekeringen en pensioenen heeft NKV C1 een prominente Nuenense sponsor gevonden voor haar wedstrijdkleding.

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

di
18:30
-
19:30
De Hongerman NKV (AB)
do
18:00
-
19:00
De Hongerman NKV (AB)
Volledig schema

Team resultaten

AniDKBDOTDSCNKVPSVRusSDO
Animo C17 - 38 - 611 - 819 - 511 - 6
DKB C16 - 610 - 98 - 315 - 311 - 7
DOT (O) C17 - 813 - 68 - 914 - 617 - 613 - 9
DSC C26 - 105 - 107 - 56 - 78 - 10
NKV C15 - 810 - 119 - 1315 - 77 - 7
PSV/lifovragen.nl C16 - 112 - 225 - 64 - 8
Rust Roest C15 - 96 - 95 - 713 - 5
SDO (V) C12 - 716 - 1010 - 812 - 521 - 416 - 6
DKBKliNKVPSV
DKB C25 - 64 - 193 - 2
Klimop (A) C15 - 21 - 134 - 10
NKV C119 - 217 - 211 - 7
PSV/lifovragen.nl C16 - 313 - 42 - 8