NKV C1

C-jeugd 2e klasse

1e in poule C-jeugd 2e klasse - Veld - C-018 - 69726
4e in poule C-jeugd 2e klasse - Veld - C2-GB - 69211
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 15 juni
8
Rust Roest C1
8
Animo C1
14
SDO (V) C1
13
DOT (O) C1
11
SKF C2
7
NKV C1
Donderdag 13 juni
11
NKV C1
9
Rust Roest C1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Animo C114131014178027
2.SDO (V) C114101315899021
3.DKB C11491413498019
4.DOT (O) C114905168103018
5.NKV C114617118129013
6.DSC C21440108112408
7.Rust Roest C114301110315206
8.PSV/lifovragen.nl C11400146018000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.NKV C166008718012
2.PSV/lifovragen.nl C16303403306
3.Klimop (A) C16204226004
4.DKB C26105195702
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SDO (V) C166006042012
2.DOT (O) C165016237010
3.SKF C26402504708
4.NKV C16213576605
5.Animo C16114464903
6.DSC C26114374803
7.Rust Roest C16015436601

Team nieuws

Veldsink Advies nieuwe sponsor van NKV C1

Woensdag 16 januari

Met Veldsink Advies, actief op het gebied van financieel advies in hypotheken, verzekeringen en pensioenen heeft NKV C1 een prominente Nuenense sponsor gevonden voor haar wedstrijdkleding.

Lees meer
Toon al het nieuws

Training

dinsdag en donderdag 18.30 - 19.30 uur (VELD 2)

Team resultaten

AniDKBDOTDSCNKVPSVRusSDO
Animo C17 - 312 - 88 - 611 - 813 - 119 - 511 - 6
DKB C16 - 610 - 98 - 314 - 415 - 311 - 78 - 13
DOT (O) C17 - 89 - 513 - 68 - 914 - 617 - 613 - 9
DSC C26 - 76 - 103 - 175 - 107 - 56 - 78 - 10
NKV C15 - 810 - 119 - 135 - 1015 - 713 - 127 - 7
PSV/lifovragen.nl C16 - 110 - 142 - 225 - 66 - 114 - 86 - 10
Rust Roest C19 - 135 - 98 - 106 - 95 - 713 - 56 - 13
SDO (V) C12 - 716 - 1010 - 813 - 012 - 521 - 416 - 6
DKBKliNKVPSV
DKB C25 - 64 - 193 - 2
Klimop (A) C15 - 21 - 134 - 10
NKV C119 - 217 - 211 - 7
PSV/lifovragen.nl C16 - 313 - 42 - 8
AniDOTDSCNKVRusSDOSKF
Animo C13 - 411 - 38 - 9
DOT (O) C16 - 215 - 910 - 4
DSC C29 - 96 - 96 - 10
NKV C116 - 1111 - 95 - 11
Rust Roest C18 - 85 - 143 - 11
SDO (V) C19 - 514 - 1310 - 9
SKF C211 - 712 - 94 - 7