NKV B1

B-jeugd BK dames vj

1e in poule B-jeugd BK dames vj - Veld - D-B-01 - 71211
2e in poule B-jeugd BK dames vj - Veld - D-B-07 - 71590
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 20 april
3
NeCa B1
11
Klimroos B1
7
Bladella B1
11
NKV B1
Zaterdag 13 april
3
NeCa B1
2
BIO B1
8
Bladella B1
3
DDW B1
3
Vessem B1
8
Klimroos B1

Wedstrijdschema

NKV B1
NeCa B1
Thuis
11-05-2019 11:45
Wettenseind 3aK40
Nr. 7862
Scheidsrechters: Marc van der Palen
NKV B1
Vessem B1
Thuis
18-05-2019 12:45
Wettenseind 2aK40
Nr. 7832
Scheidsrechters: Daan Driessen
BIO B1
NKV B1
Uit
25-05-2019 10:00
Nr. 7886
De Heikant 1G
NKV B1
DDW B1
Thuis
01-06-2019 12:00
Wettenseind 3aK40
Nr. 7897
Scheidsrechters: Marc van der Palen
Klimroos B1
NKV B1
Uit
15-06-2019 11:00
Nr. 7915
De Roetwijer (ingang via Landrop) 1G

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klimroos B11211109149023
2.NKV B1129039969018
3.Vessem B1126157868013
4.Klimop (A) B1125256854012
5.Bladella B112318678907
6.NeCa B112309539106
7.Stormvogels (L) B112219508605
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.NKV B165107831011
2.Vessem B16411623409
3.NeCa B16402552808
4.Klimroos B16402533008
5.DDW B16105226102
6.Springfield B16105195902
7.BIO B16105247002
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klimroos B1220019604
2.NKV B1110011702
3.Bladella B12101151402
4.NeCa B1210161302
5.BIO B110012300
6.DDW B110013800
7.Vessem B110013800

Team nieuws

NKV B1 Kampioenen!

Maandag 22 oktober 2018

Afgelopen zaterdag, 20 oktober, was het eindelijk zover: de kampioenswedstrijd van NKV B1! Na een spannende wedstrijd en winst de week ervoor, wist NKV B1 de mogelijkheid op het kampioenschap van de tegenstander NeCa B1 af te pakken. 

Lees meer
Toon al het nieuws

Training

dinsdag en donderdag 19.30 - 20.30 uur (VELD 3)

Team resultaten

BlaKliKliNeCNKVStoVes
Bladella B14 - 107 - 106 - 88 - 105 - 76 - 9
Klimop (A) B16 - 64 - 55 - 21 - 87 - 44 - 5
Klimroos B17 - 24 - 39 - 27 - 69 - 34 - 3
NeCa B12 - 53 - 115 - 144 - 76 - 45 - 7
NKV B19 - 56 - 45 - 79 - 614 - 513 - 9
Stormvogels (L) B16 - 74 - 44 - 103 - 82 - 63 - 6
Vessem B15 - 63 - 95 - 511 - 211 - 64 - 5
BIODDWKliNeCNKVSprVes
BIO B14 - 23 - 132 - 15
DDW B14 - 123 - 115 - 11
Klimroos B18 - 48 - 26 - 7
NeCa B16 - 712 - 37 - 5
NKV B116 - 719 - 010 - 6
Springfield B17 - 34 - 82 - 16
Vessem B117 - 510 - 1012 - 1
BIOBlaDDWKliNeCNKVVes
BIO B1
Bladella B18 - 37 - 11
DDW B1
Klimroos B1
NeCa B13 - 23 - 11
NKV B1
Vessem B13 - 8