NKV B1

B-jeugd BK dames

2e in poule B-jeugd BK dames - Zaal - D-B-05 - 71312
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 februari
2
Stormvogels (L) B1
6
NKV B1
11
Vessem B1
2
NeCa B1
4
Klimop (A) B1
5
Klimroos B1
Zaterdag 9 februari
5
NKV B1
7
Klimroos B1
4
Bladella B1
10
Klimop (A) B1
3
Stormvogels (L) B1
6
Vessem B1

Wedstrijdschema

NKV B1
Bladella B1
Thuis
09-03-2019 11:40
De Hongerman Veld 1
Nr. 6268
Scheidsrechters: Dennis van Kemenade
Klimop (A) B1
NKV B1
Uit
16-03-2019 16:00
Nr. 6240
De Schop Veld 1
NeCa B1
NKV B1
Uit
30-03-2019 11:00
Nr. 6163
Eureka Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klimroos B198106837017
2.NKV B196037559012
3.Vessem B195136349011
4.Klimop (A) B18224403606
5.NeCa B19306446406
6.Stormvogels (L) B110217407205
7.Bladella B18215425505
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.NKV B165107831011
2.Vessem B16411623409
3.NeCa B16402552808
4.Klimroos B16402533008
5.DDW B16105226102
6.Springfield B16105195902
7.BIO B16105247002

Team nieuws

NKV B1 Kampioenen!

Maandag 22 oktober 2018

Afgelopen zaterdag, 20 oktober, was het eindelijk zover: de kampioenswedstrijd van NKV B1! Na een spannende wedstrijd en winst de week ervoor, wist NKV B1 de mogelijkheid op het kampioenschap van de tegenstander NeCa B1 af te pakken. 

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

di
18:30
-
19:30
De Hongerman NKV (C)
do
18:00
-
19:00
De Hongerman NKV (C)
Volledig schema

Team resultaten

BlaKliKliNeCNKVStoVes
Bladella B14 - 106 - 88 - 105 - 7
Klimop (A) B16 - 64 - 55 - 24 - 5
Klimroos B17 - 24 - 37 - 69 - 3
NeCa B12 - 55 - 146 - 45 - 7
NKV B16 - 45 - 79 - 614 - 513 - 9
Stormvogels (L) B14 - 44 - 103 - 82 - 63 - 6
Vessem B15 - 65 - 511 - 211 - 64 - 5
BIODDWKliNeCNKVSprVes
BIO B14 - 23 - 132 - 15
DDW B14 - 123 - 115 - 11
Klimroos B18 - 48 - 26 - 7
NeCa B16 - 712 - 37 - 5
NKV B116 - 719 - 010 - 6
Springfield B17 - 34 - 82 - 16
Vessem B117 - 510 - 1012 - 1