NKV B1

B-jeugd BK dames

2e in poule B-jeugd BK dames - Zaal - D-B-05 - 71312
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 8 december
5
NeCa B1
7
Vessem B1
14
NKV B1
5
Stormvogels (L) B1
4
Klimroos B1
3
Klimop (A) B1
Zaterdag 1 december
4
Vessem B1
5
Stormvogels (L) B1
7
Klimroos B1
6
NKV B1
6
Klimop (A) B1
6
Bladella B1

Wedstrijdschema

Bladella B1
NKV B1
Uit
15-12-2018 11:30
Nr. 6299
X-sport Veld 1
NKV B1
Klimop (A) B1
Thuis
12-01-2019 12:40
De Hongerman Veld 1
Nr. 6252
Scheidsrechters: Ton van der Heiden
NKV B1
NeCa B1
Thuis
26-01-2019 12:00
De Hongerman Veld 1
Nr. 6220
Scheidsrechters: Daan Driessen
Vessem B1
NKV B1
Uit
02-02-2019 13:00
Nr. 6319
De Ladder Veld 1
NKV B1
Klimroos B1
Thuis
09-02-2019 12:00
De Hongerman Veld 1
Nr. 6193
Stormvogels (L) B1
NKV B1
Uit
16-02-2019 11:30
Nr. 6278
De Stap Veld 1
NKV B1
Bladella B1
Thuis
09-03-2019 11:40
De Hongerman Veld 1
Nr. 6268
Scheidsrechters: Dennis van Kemenade
Klimop (A) B1
NKV B1
Uit
16-03-2019 16:00
Nr. 6240
De Schop Veld 1
NeCa B1
NKV B1
Uit
30-03-2019 11:00
Nr. 6163
Eureka Veld 1

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klimroos B13300211306
2.NKV B13201332104
3.Vessem B13102202302
4.Stormvogels (L) B13102142802
5.NeCa B12101131302
6.Klimop (A) B1201191001
7.Bladella B12011121401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.NKV B165107831011
2.Vessem B16411623409
3.NeCa B16402552808
4.Klimroos B16402533008
5.DDW B16105226102
6.Springfield B16105195902
7.BIO B16105247002

Team nieuws

NKV B1 Kampioenen!

Maandag 22 oktober

Afgelopen zaterdag, 20 oktober, was het eindelijk zover: de kampioenswedstrijd van NKV B1! Na een spannende wedstrijd en winst de week ervoor, wist NKV B1 de mogelijkheid op het kampioenschap van de tegenstander NeCa B1 af te pakken. 

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

di
18:30
-
19:30
De Hongerman NKV (C)
do
18:00
-
19:00
De Hongerman NKV (C)
Volledig schema

Team resultaten

BlaKliKliNeCNKVStoVes
Bladella B16 - 8
Klimop (A) B16 - 6
Klimroos B14 - 37 - 6
NeCa B15 - 7
NKV B114 - 513 - 9
Stormvogels (L) B14 - 10
Vessem B14 - 5
BIODDWKliNeCNKVSprVes
BIO B14 - 23 - 132 - 15
DDW B14 - 123 - 115 - 11
Klimroos B18 - 48 - 26 - 7
NeCa B16 - 712 - 37 - 5
NKV B116 - 719 - 010 - 6
Springfield B17 - 34 - 82 - 16
Vessem B117 - 510 - 1012 - 1