NKV B1

B-jeugd BK dames vj

1e in poule B-jeugd BK dames vj - Veld - D-B-01 - 71211
1e in poule B-jeugd BK dames vj - Veld - D-B-07 - 71590
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 22 juni
7
Bladella B1
2
NeCa B1
Zaterdag 15 juni
2
BIO B1
7
Bladella B1
6
NeCa B1
7
Winty/Vessem B1
5
Klimroos/VVO B1
7
NKV B1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klimroos B11211109149023
2.NKV B1129039969018
3.Vessem B1126157868013
4.Klimop (A) B1125256854012
5.Bladella B112318678907
6.NeCa B112309539106
7.Stormvogels (L) B112219508605
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.NKV B165107831011
2.Winty/Vessem B16411623409
3.NeCa B16402552808
4.Klimroos/VVO B16402533008
5.DDW B16105226102
6.Springfield B16105195902
7.BIO B16105247002
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.NKV B166007731012
2.Klimroos/VVO B165016031010
3.Winty/Vessem B16402403808
4.Bladella B16303393706
5.NeCa B16204364922
6.BIO B16105235602
7.DDW B1600629622-2

Team nieuws

NKV B1 Kampioenen!

Maandag 22 oktober 2018

Afgelopen zaterdag, 20 oktober, was het eindelijk zover: de kampioenswedstrijd van NKV B1! Na een spannende wedstrijd en winst de week ervoor, wist NKV B1 de mogelijkheid op het kampioenschap van de tegenstander NeCa B1 af te pakken. 

Lees meer
Toon al het nieuws

Training

dinsdag en donderdag 19.30 - 20.30 uur (VELD 3)

Team resultaten

BlaKliKliNeCNKVStoVes
Bladella B14 - 107 - 106 - 88 - 105 - 76 - 9
Klimop (A) B16 - 64 - 55 - 21 - 87 - 44 - 5
Klimroos B17 - 24 - 39 - 27 - 69 - 34 - 3
NeCa B12 - 53 - 115 - 144 - 76 - 45 - 7
NKV B19 - 56 - 45 - 79 - 614 - 513 - 9
Stormvogels (L) B16 - 74 - 44 - 103 - 82 - 63 - 6
Vessem B15 - 63 - 95 - 511 - 211 - 64 - 5
BIODDWKliNeCNKVSprWin
BIO B14 - 23 - 132 - 15
DDW B14 - 123 - 115 - 11
Klimroos/VVO B18 - 48 - 26 - 7
NeCa B16 - 712 - 37 - 5
NKV B116 - 719 - 010 - 6
Springfield B17 - 34 - 82 - 16
Winty/Vessem B117 - 510 - 1012 - 1
BIOBlaDDWKliNeCNKVWin
BIO B12 - 77 - 64 - 16
Bladella B18 - 37 - 27 - 11
DDW B17 - 85 - 175 - 8
Klimroos/VVO B116 - 512 - 65 - 7
NeCa B13 - 23 - 116 - 7
NKV B114 - 317 - 512 - 7
Winty/Vessem B18 - 37 - 43 - 8