Teamindelingen 2018-2019

Er komt witte rook uit de schoorsteen. De teamindelingen zijn gemaakt. Met rekening te hebben genomen met vele afwegingen is de volgende teamindeling gemaakt.

Mocht het zijn dat je nog vragen hebt stuur dan een mail naar ktc@nkvkorfbal.nl

 

NKV SELECTIE

NKV 1

Trainer/coach

Gertjan Hensing en Dennis Beemsterboer

NKV 2

Trainer/coach

Vacature

 

Anouk Cramer

Brian The

Chantal Messerschmidt

Daan Fidder

Inge Verbruggen

Dennis van Kemenade

Kelly Slaats

Jelle de Wind

Laura Verbruggen

Lars Smits

Lieke Veldwijk

Mike Bekkers

Meike van der Velden

Raymond van de Ven

Samira Veninga

Roel van Mulken

Sofie Loos

Robin Messerschmidt

 

Sam van Es

 

Thijs van Vroonhoven

 

Tim Wigmans

       

 

NKV 3

Trainer

Marc van der Palen

 

Jolanda Hooft van Huysduynen

Daan Driessen

Kirsten Smits-van Heugten

Gertjan Riet

Leonie van den Heuvel

Koen van Diepen

Sascha Hendriks

Roy van Kemenade

Suus van Bergeijk

 

     

 

NKV 4 (zaterdag)

Trainer

Marc van der Palen

 

Ilse van Stipdonk

Erwin Strijbos

Marleen Everhardus

Gijs van der Heijden

Martine Verheul

Hans Willems

Maud Hazenberg

Jan Arts

Miranda Coolen

Marc van der Palen

Yolanda Loos

Menno Riet

 

Ton Schellens

 

Tom Visser

     

 

Recreanten

Trainer

Ton van der Heiden

 

Anne-marie Willems

Bert Loos

Jacqueline Nijnens

Bram Soetendal

 

Geert Smits

 

Hein van Hoof

 

Maarten Bekkers

 

Reinoud Landman

 

Stefan van Aalst

NKV A1

Trainer/coach

Vacature

 

Demy van der Hijden

Jochem Loos

Gaby Sondagh

Nik van den Heuvel

Liza van Loo

Ramon Beeren

Phenna Vissers

 

Nathalie van de Ven

 

Lisa Westra

 

     

 

NKV B1

Trainer/coach

Tim Wigmans, Anouk Cramer en Laura Verbruggen

 

Annemijke Kraaijeveld

Roos van Aarle

Annick Hendriks

Roos van Loo

Kiki van Aalst

Rosan den Hartog

Nina van Es

Loes Arts

Noor Hurks

 

     

 

NKV C1

Trainer/coach

Mike Bekkers en Demi van der Heijden

 

Imke Swinkels

Fin van den Heuvel

Karlijn Swinkels

Joël Kraaijeveld

Levi van Aalst

Koen Bezemer

Merel Bell

Luka van den Broek

Nienke Jeurissen

Tino van Breugel

     

                     

NKV C2

Coach

Sofie Loos en Jaqueline Nijnens

Trainer

Vacature

 

Digna Vissers

Arnau Brunsveld

Floor van der Sluis

 

Guusje Glaudemans

 

Maysam Schoenmakers

 

Natasha Maes

 

Nienke Timmermans

 

Sara Everhardus

 

Sarah Vos

 

     

 

NKV D1

Trainer/Coach

Nik van den Heuvel, Ramon Beeren en Jochem Loos

 

Daniek Zandboer

Auke Slotman

Dewi de Groot

Mees de Heer

Fiona Caboni

 

Isabel Maes

 

Julia Versteijnen

 

Laia Brunsveld

 

Lotte Ventevogel

 

     

 

NKV E1

Coach

Marleen Everhardus

Trainer

Tom Visser, Inge Verbruggen en Will van de Kruijs

 

Feline Everhardus

Finn van Hoof

Amy Lesterhuis

Bo van den Broek

Sol Kuijten

 

     

 

NKV E2

Coach

Tom Visser

Trainer

Tom Visser, Inge Verbruggen en Will van de Kruijs

 

Marleen Maertens

Saar van Hoof

Lionne Koks

Sara Bressers

Lisa van de Kruijs

Noor Ventevogel

     

 

Trainende Leden

Lars Timmermans (trainend lid / C-Jeugd)

 

Tom van Heeswijk (trainend lid / E-jeugd)

 

 

 

 

Start trainingen 28 augustus

Trainingstijden
F                             18:30 tot 19:30
E                             18:30 tot 19:30
D                            18:30 tot 19:30
C                             18:30 tot 19:30
B                             19:00 tot 20:00
A                            20:30 tot 21:30
Recreanten        20:30 tot 21:30
NKV 3/4               20:30 tot 21:30
NKV selectie      20:30 tot 22:00

 

 

Clubnieuws overzicht